Sahabet'e Git
Sahabet Nasıl Para Çekerim?
Read Time:1 Minute, 39 Second

Sahabet Nasıl Para Çekerim?

0 0

Sahabet Nasıl Para Çekerim?

Sahabet sitesinde para kazanmış iseniz, tabi ki en az 1 defa para kazanmış iseniz, para çekme işlemini yapabilirsiniz. Sahabet nasıl para çekerim? Hesabınıza giriş yapacaksınız. Hesap üzerinden para çekme bölümüne geleceksiniz. Para çekme talep formunu kurallar ve limitler dahilinde dolduracak, onay verip, finansal departmana göndereceksiniz. Verdiğiniz para çekme talimatının onaylama yetkisi tabi ki finansal departman üzerinde bulunmaktadır.

Sahabet Hangi Yöntemler İle Para Çekerim?

Peki sahabet hangi yöntemler ile para çekerim? Sorusunun karşılığında bulunan standart seçenekler nelerdir? Banka havalesi ya da EFT ile para çekme, papara ile para çekme, kripto para ile para çekme gibi seçeneklerin kullanımda olduğu görülebilmektedir. Burada havale ve EFT gibi bir seçeneği kullanma şansına sahipsiniz. Bu seçeneklerde adınıza ve soyadınıza ait olan yani üye olma aşamasında verdiğiniz isim ve soy isim üzerine olan hesapları kullanmak zorunda olduğunuzu unutmayın. Soy isim benzerliğinin bulunuyor olması durumunda dahi, farklı bir şahsın hesabına para çekme talimatı vermeniz mümkün değildir.

Sahabet En Az Kaç Para Çekebilirim?

Tabi ki bütün üyeler için, standart ödeme miktarları bulunmaktadır. İlk olarak sahabet en az kaç para çekebilirim? Sorusunun karşılığına bakalım. Minimum para çekme miktarı havale ve EFT seçeneği için 250 TL’dir. Diğer bütün seçenekler için, kripto para gibi diğer bütün seçenekler için en düşük ödeme miktarı 200 TL olacak şekilde belirlenmiştir.

Sahabet En Fazla Kaç Para Çekebilirim?

Gördüğünüz gibi sahabet nasıl para çekebilirim? Sorusunun karşılığında, sanal cüzdanlar, kripto paralar ve banka hesapları bulunmaktadır. Limitler standarda bağlanmıştır. Bu limitler kapsamında sahabet en fazla kaç para çekebilirim? 1 günde en fazla 3 defa para çekme talimatı verebilirsiniz. Günlük toplam çekebileceğiniz maksimum miktar 40.000 TL olacaktır. İsterseniz tek seferde 40.000 TL, isterseniz 3 seferde 40.000 Türk Lirasını geçmeyecek seviyede para çekme talimatı verebilirsiniz. Yalnızca kripto para ile para çekme işleminde miktar değişiktir. Kripto para ile para çekme işlemini yapacak iseniz, günde en fazla 100.000 TL para çekme talimatı verebilirsiniz. İsterseniz tek seferde 100.000 TL, isterseniz 3 seferde 100.000 Türk Lirasını geçmeyecek şekilde, para çekme talimatı verebilirsiniz.

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Sahabet Kripto Kabul Ediyor mu?
Next post Sahabet Nasıl Üye Olurum?