Sahabet'e Git
Sahabet Kripto Kabul Ediyor mu?
Read Time:1 Minute, 34 Second

Sahabet Kripto Kabul Ediyor mu?

0 0

Sahabet Kripto Kabul Ediyor mu?

Bu sitenin finansal işlemlerinde herhangi bir seçeneği kullanma şansına sahip olabilirsiniz. 16 farklı para yatırma yöntemi ve buna karşılık olacak şekilde, 8 farklı para çekme yöntemi bulunmaktadır. Bu geniş kapsamlı hizmet seçeneklerinde, sahabet kripto kabul ediyor mu? Hem para yatırma yöntemlerinde, hem de para çekme yöntemlerinde, kripto para seçeneğinin kullanımda olduğu görülmektedir.

Sahabet Kripto İle Para Yatırma

Finansal hareketlerin ilk bölümünde, sahabet kripto ile para yatırma anlayışına bakalım. Kripto para sistemleri ile hesabınıza para yatırma işlemini her gün ve her saat yapabilirsiniz. Böyle bir durumda kullanmanız gereken en düşük para miktarının, 20 TL olduğunu göreceksiniz. Yalnızca 20 TL minimum değerde kripto para ile para yatırma işlemini yapabilirsiniz. Yatırım işleminde herhangi bir kesinti ile karşılaşmazsınız. Kripto ile yatırım işleminin gerçekleşme süresi, maksimum 5 dakika olacaktır.

Sahabet Kripto İle Para Çekme

Tabi ki aynı zamanda sahabet kripto ile para çekme işlemini de kullanabilirsiniz. En düşük ödeme miktarı 200 TL olacaktır. En yüksek ödeme miktarı 100.000 TL olacaktır. İsterseniz günde 3 defa, isterseniz tek bir para çekme talimatı ile bu değeri alabilirsiniz. Günde 3 defa para çekme talimatı verecek iseniz, 100.000 TL günlük maksimum sınırı geçmeniz gibi bir durum söz konusu olmayacaktır.

Sahabet Kripto İşleminde Komisyon Alıyor mu?

Peki sahabet kripto işleminde komisyon alıyor mu? Yazıda gördüğünüz gibi, sahabet kripto kabul ediyor mu? Sorusunun para yatırma ve çekme işlemlerinde karşılığı bulunmaktadır. Komisyon anlayışına gelince, gerek para yatırma işlemlerinde, gerek ise para çekme işlemlerinde bu şirketin ya da bu sitenin finansal departmanı herhangi bir komisyon anlayışını gündeme getirmeyecektir. Bütün finansal işlemler ücretsiz yani masrafsız finansal işlemler kategorisinde değerlendirilmektedir. Yatırdığınız para hesabınıza en fazla 5 dakikada net olarak geçecektir. Tamamı sizler tarafından bahis ya da oyunlarda kullanılacak ve kazandığınız para sizin vereceğiniz para çekme talimatına istinaden, finansal departman tarafından onaylanacaktır. Paranın hesapta görülme süresinin ise, en fazla 20 dakika olduğu tespit edilecektir. Net işlem anlayışı geçerlidir ve bu kuralın değişmesi mümkün değildir.

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Sahabet Güncel Bonusları Nelerdir?
Next post Sahabet Nasıl Para Çekerim?