Sahabet'e Git
Sahabet Nasıl Üye Olurum?
Read Time:1 Minute, 37 Second

Sahabet Nasıl Üye Olurum?

0 0

Sahabet Nasıl Üye Olurum?

Bu yazıda sizlere, sahabet nasıl üye olurum? Sorusunun karşılığını anlatacağız. İsterseniz sahabet giriş işlemini yapıp, kendiniz başvuru belgesinin görüp, doldurabilirsiniz. İsterseniz sahabet kayıt linki yazısının üzerine gelip, tıklama işlemini yapabilir ve doğrudan başvuru belgesini açabilirsiniz.

Sahabet Kayıt İçin Ne Bilgileri İstiyor?

Bu bölümde, sahabet kayıt için ne bilgileri istiyor? Sorusunun karşılığına bakalım. İsminiz, soy isminiz, elektronik posta adresiniz, cep telefonu numaranız ile birlikte adres bilginiz istenecektir. Amacınız anne kızlık soyadı ya da TC kimlik numarası gibi bir bilginin gündeme gelip gelmediğini öğrenmek olabilir. Şunu belirtelim, yeni orijinal adresi üzerinden başvuru belgesini açar ve başvuru yapar iseniz, sizlerden yüksek güvenlik derecesine sahip bir bilgi talep edilmeyecektir. Böyle bir bilgi geliyor ise, kullandığınız ya da kullanmaya çalıştığınız adresin, sitenin yeni ve güncel giriş adresi olduğundan emin olmanızı sizlere tavsiye edeceğiz.

Sahabet Kimler Üye Olabilir?

Peki sahabet kimler üye olabilir? Bu konuda herhangi bir kısıtlama bulunmakta mıdır? 18 yaş şeklinde bir sınır ya da kısıtlama bulunmaktadır. Bu yaş ya da üzerinde olan herkes üye olabilir. Bay ya da bayan olması herhangi bir önem teşkil etmeyecektir. Sadece doğru, gerçek bilgiler ile başvuru belgesini hazırlayıp, müşteri hizmetlerine gönderip, onay almanız yeterlidir. Farklı bir işlemin gündeme gelme ihtimali yoktur.

Sahabet Üyelik İçin Adres

Tabi ki hata yapmak istemiyor olabilirsiniz. Tabi ki dolandırıcıların hazırlamış olduğu sahte ve kopya sitelerden uzak kalmayı düşünüyor olabilirsiniz. Bunun için sahabet üyelik için doğru adres linki ile hareket edebilirsiniz. Bu adresten kayıt başvuru formunu açtığınızda, orijinal yani resmi siteye başvuru yapacağınızı bilmelisiniz. Genel olarak başvuru yapmak istiyor iseniz, internet sağlayıcılarını açıp, şu an için adres satırları bölümüne, sahabet.com yazmanız gerekecektir.

Sahabet Üyeliği Kullanmaz İsem Ne Olur?

Sizlere sahabet nasıl üye olurum? Sorusunun karşılığı verilmiştir. Peki bir hesap açtıktan sonra, belirli bir süre kullanmamış olabilirsiniz ya da kullanmak istemiyor olabilirsiniz. Sahabet üyeliği kullanmaz isem ne olur? 30 ay boyunca üyeliği kullanmaz iseniz, hiçbir şekilde hesabınıza giriş yapmaz, para yatırmaz, bahis yapmaz, oyun oynamaz iseniz, otomatik üyelik iptal işlemi gündeme gelecektir.

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Sahabet Nasıl Para Çekerim?
Next post Sahabet Neden Tib Yiyor?