Sahabet'e Git
Sahabet Kayıp Bonusu
Read Time:1 Minute, 32 Second

Sahabet Kayıp Bonusu

0 0

Sahabet Kayıp Bonusu

Sahabet ile yatırdığınız parayı kaybetseniz de, sahabet kayıp bonusu sayesinde para kazanacak ya da yeniden para kazanma şansına sahip olacaksınız. Bu site, çevrim şartına tabi olmayan ve limit belirlenmeyen kayıp promosyonu vermektedir. Bu yazıda sizlere alabileceğiniz kayıp promosyonu hakkında bilgi vereceğiz.

Sahabet Kayıp Promosyonu Nasıl Alınır?

Bu promosyonu elde edebilmeniz için, herhangi bir yatırım yöntemi tercih edeceksiniz. Gün içerisinde hesabınıza, tercih ettiğiniz yatırım yöntemi üzerinden, en az 100 TL para yatırma işlemini yapacaksınız. Yatırdığınız 100 TL, sitenin herhangi bir bölümünde yani bahis ya da oyun seçeneklerinde kullanacaksınız. 100 Türk Lirasının tamamını kaybeder iseniz, her gün, her saat aktif olarak hizmet veren canlı yardım bölümüne ulaşacaksınız. Promosyonu bizzat siz müşteri hizmetleri temsilcisinden talep edeceksiniz. Tabi ki bunun için herhangi bir alanda hesap bakiyenizin olmaması, açık halde bulunan kupon seçeneğinin yer almaması gerekmektedir. Talebiniz ile birlikte, çevrim şartı olmayan promosyon sizlere verilecektir.

Sahabet Kayıp Promosyonu Ne Kadar?

Bu promosyonu ne kadar alabilirsiniz? En az 100 TL yatıracak ve kayıp karşılığında alacaksınız. Alacağınız promosyonun en düşük miktarı, 30 TL olacaktır. Alabileceğiniz promosyonu kullanmak ile birlikte, para kazanabilirsiniz. Para kazandıktan sonra, para çekme talimatı verecek iseniz, elde etmiş olduğunuz promosyon miktarının 30 katı değerinde para kazanma şansına sahip olabilirsiniz. İsteyenler bunu haftalık olarak kullanma şansına da sahip olabilirler.

Sahabet Kayıp Promosyonu Nerelerde Kullanılır?

Hesabınıza geçirilen yani sizin talebiniz ile birlikte hesabınıza geçirilen kayıp promosyonu, sitenin herhangi bir alanında kullanım imkanına sahip olacaktır. Bu promosyonu istediğiniz bölümde kullanıp, para kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Bu promosyonda ekstra bir kural bulunmak ile birlikte, yatırım promosyonu ile doğrudan ilgisinin olduğu görülecektir.

Sahabet Kayıp Promosyonu Kuralları

Hemen sahabet kayıp bonusu hakkında, yatırım işlemleri ile ilgili olan kuralları da sizlere açıklayalım. Yatırım promosyonu almayan üyeler, yatırım kayıplarında anlık % 20, haftalık % 30 oranında bu promosyonu alabilirler. Yatırım promosyonu almış üyeler ise, anlık % 10 oranında, haftalık %15 oranında kayıp promosyon seçeneğini alma hakkına sahip olacaklardır.

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Sahabet Hangi Ülkede?
Next post Sahabet Oran Kıyaslaması